Domů | Služby | Kontakt
Domů Ceníky a podmínky Naše letiště a letadla Osnova výcviku ULL Kontakt
AirKiss Škola Letadla

Kde a na čem létáme

Letecká škola Airkiss využívá letiště Benešov, asi 25 minut autem od Prahy. Létáme na spolehlivých letadlech Tecnam P-92 Echo (hornoplošník) a Tecnam P-96 Golf (dolnoplošník).    Přihlásit se k odběru novinek
  
  Máte otázky?
  Tel.: +420-603-811-572    E-mail: info@airkiss.cz
   Web: http://www.airkiss.cz

  Bude Váš!
  Kde a na čem létáme
- výcvikové letiště Benešov
- poloha a dostupnost letiště
- letadla P-96 Golf, P-92 Echo
- mapa letiště

Letadla

Létáme na dvou nezáludných a spolehlivých letadlech Tecnam P-92 Echo a Tecnam P-96 Golf.
Letadla jsou vybavena veškerou technikou nutnou pro absolvování základního i pokračovacího výcviku.

P-92 Echo je výrobek italské firmy Tecnam. Jedná se o pokročilý celokovový hornoplošník s motorem Rotax 582, vybavený radiostanicií, GPS. Jeho chování - přesnost a nezáludnost řízení - i nadstandardní výbava jej předurčuje pro výukové účely i pro Vaše výlety.

P-96 Golf je výrobek italské firmy Tecnam. Jedná se o pokročilý celokovový dolnoplošník s motorem Rotax 912, vybavený radiostanicií, GPS i přístroji pro řízené VFR. Jeho chování - přesnost a nezáludnost řízení - i nadstandardní výbava jej předurčuje pro výukové účely i pro Vaše výlety.


 
Létáme na dvou nezáludných a spolehlivých letadlech Tecnam P-92 Echo a Tecnam P-96 Golf. Letadla jsou vybavena veškerou technikou nutnou pro absolvování základních i pokračovacích výcviků. vícePraktický výcvik provádíme na letišti Benešov, dostupného 25 minut autem z Prahy. Letiště jsme vybrali z důvodu výborné dopravní dosažitelnosti a kvalitní VPD a okolí letiště. Podrobné informace viz Databáze letišť.