Domů | Služby | Kontakt
Domů Ceníky a podmínky Naše letiště a letadla Osnova výcviku ULL Kontakt
AirKiss Škola Lidé

Lidé Airkissu

Letecká škola Airkiss je obchodní společností založenou Ing. Jiřím Kolouškem. Hlavnim krédem společnosti a jejich instruktorů je důraz na maximální bezpečnost ve všech ohledech.


    Přihlásit se k odběru novinek
  

  Máte otázky?
  Tel.: +420-603-811-572    E-mail: info@airkiss.cz
   Web: http://www.airkiss.cz

  Bude Váš!
  Lidé Airkissu
- Ing. Jiří Koloušek
  ředitel společnosti a instruktor
- Miloš Ramert
  instruktor ULLa a GLD


  Ing. Jiří Koloušek

Je zkušeným instruktorem, pilotem a rozhodčím ULL. Se svým současným letadlem P-96 Golf nalétal velkou spoustu hodin po ČR i v zahraničí jak soukromě tak na celé řadě leteckých soutěží.

V letecké škole Airkiss působí jako její ředitel a stará se též o marketing


  Miloš Ramert

Miloš Ramert je dlouholetým pilotem, akrobatickým pilotem, několikanásobným mistrem ČR a SR v bezmotorové akrobacii. Učí ULLa a GLD.

Miloš vede naši partnerskou školu Glider Acrobatic Club,o.s. - výcvik na kluzácích a motorových kluzácích, výcvik bezmotorové akrobacie.


  Ing. Vlastislav Pecka

Pan Pecka je velmi zkušeným obchodním pilotem s náletem přes 5500 hodin. Má vícemotorovou certifikaci, IFR a pilotní průkaz pro řízení horkovzdušného balonu. Pro naší leteckou školu učí klasické ULL, ale také odbornost vlekaře či řízené VFR.


  Jiří Jirásko

Pan Jirásko patří k nejzkušenějším pilotům ve výslužbě v ČR. Jako dopravní pilot ČSA nalétal neuvěřitelných 25 tisíc hodin. V současné době létá coby pilot ultralehkého letadla, sám učí létání na ULLa a také působí v pozici inspektora provozu LAA a setkáte se s ním při pilotních zkouškách.
 

 
Ing. Jiří Koloušek je zkušeným instruktorem, pilotem a rozhodčím ULL. Se svým letadlem P-96 Golf nalétal velkou spoustu hodin po ČR i v zahraničí jak soukromě tak na celé řadě leteckých soutěží.

Miloš Ramert, je dlouholetým pilotem, akrobatickým pilotem, několikanásobným mistrem ČR a SR v bezmotorové akrobacii. Učí ULLa a GLD.